wifi

wifi

iNTERNET ALT YAPIMIZI YENİLEDİK 24 SAAT 100 Mbps X 3 AYRI HAT İLE WİFİ DESTEĞİ SUNAN İNTERNETİMİZ İLE DERSLERİNİZE KESİNTİSİZ BAĞLANTI KOLAYLIĞI SİZLERİ BEKLİYOR!!!

DEVAMINI OKU
KOLAY ULAŞIM

KOLAY ULAŞIM

Ulaşım kolaylığı ile Ankarada ki bütün üniversitelere ulaşma imkanı. Yurdumuzdan üniversitelere uzaklığını görmek için üniversite ...

DEVAMINI OKU
KALİTE

KALİTE

– Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek, onu öğrencilerimizin hizmetine sunmak– Verilen hizmetlerin sürekliliğinitemin etmek– Yenilikçi ve yaratıcı ...

DEVAMINI OKU

Neden Şelale

Kaliteli, güvenilir hizmet hedefi ve felsefesiyle yola çıkan Şelale Kız Yurdu öğrencilere konforlu bir hizmeti sunmanın yanı sıra, aile ortamı sıcaklığını misafirlerimize hissettirmeyi kendine en büyük hedef olarak belirlemiştir.

Öğrencilerimize bir çok hizmetin dışında aile sıcaklığında ve güvenliği üst düzeyde bir yaşam alanı yanı sıra, öğrencilerimizin arzu ettiklerinde spor yapabilecekleri, ortak alanlarda arkadaşlarıyla sosyelleşebilecekleri, odalarda bulunan kendilerine ait çalışma masalarının yanı sıra, bireysel veya toplu çalışmaya müsait, bilgisayarlı, ses izolasyonlu alanımızda vakitlerini değerlendirebilecekleri, istediğinde kişisel eşyalarını yıkayıp ütüleyebilecekleri ortam sunmaktayız.

Öğrencilerimizin rahatlığı ve memnuniyeti için yapılmış olan binamız ve çalışma kadrosu ile gerek yemek, gerek temizlik ve rahat yaşam koşulları açısından değerli öğrencilerimize daha kaliteli hizmet sunulması amaçlanmaktadır. Sessiz ve sakin kullanım alanlarıyla bireysel çalışmaya olanak tanıyan yurdumuzda ev ortamının sıcaklığını sağlamak Şelale Kız Öğrenci Yurdunun öncelikli hedefidir.

Çünkü her şeyden önce öğrencilerimizle biz bir aileyiz.

 

Yurdumuzda;
– Fitness Center / Spor Salonu
– 24 saat güvenlik kapalı devre kamera hizmeti.
– 24 saat yönetici hazır bulunmaktadır.
– Yurdumuzda merkezi ısıtma sistemi ve jeneratör mevcuttur.

Ayrıca yurdumuzun her odasında;
– kitap okuma lambası
– Mini Buzdolabı
– Bazalı yatak sistemi
– Kişiye özel Kıyafet dolabı
– Kişiye özel Komidin
– Kişiye özel Çalışma masası
– 24 saat sıcak su
– Geniş ve Ferah Odalar
– Rahat sessiz çalışma ortamları
– Her odada wireless sistemi sayesinde internet erişimi bulunmaktadır.

Neden Şelale ÖN KAYIT FORMU

ODALARIMIZ

0

Mutlu Veli

0

Personel

0

Öğrenci

0

Başarılı Öğrenci

EĞİTİM ETÜT DERSHANE V2 TANITIM FİLMİ